Jak pracujemy

Aranżacja i projektowanie wnętrz

Jeśli poszukujecie Państwo studia, które dopiero będzie się "uczyło" projektowania i zdobywało pierwsze doświadczenia to My się do tego nie nadajemy :-).

Natomiast jeśli zależy Państwu na studiu które nie tylko posiada nieskończony zasób pomysłów i przeogromny bagaż doświadczeń, ale też umiejętnie przekształca to w profesjonalne projekty i aranżacje wnętrz to lepiej Państwo nie mogli trafić.

W ramach projektu JAKO JEDYNI oferujemy Państwu w pierwszej kolejności
PROJEKTANTA PRACUJĄCEGO NA MIEJSCU INWESTYCJI. Po drugie sam projekt jest tworzony za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu WIZUALIZACJI PRZESTRZENNEJ 3D, a nie tylko „płaskich obrazów".

W połączeniu daje to nie tylko najpełniejszą, ale i niesamowicie czytelną dla klienta wizję tworzonego projektu. A tym samym co bardzo ważne WIRTUALNY SPACER PO WNĘTRZU „GOTOWEJ" inwestycji można odczuć bardzo realnie.

Jednak to nie wszystko. JESTEŚMY Z KLIENTEM NA KAŻDYM ETAPIE INWESTYCJI projektu wnętrza w tym również podczas wyboru wszelakich materiałów. Przy tym wolimy zabrać klienta do sklepu wiedząc, że tam klient „lepiej zrozumie" proponowany materiał niż w trakcie wybierania go z katalogów, które niekiedy zawierają zdjęcia i informacje oderwane od stanu faktycznego.

Ponadto w wielu sklepach mamy dla Państwa wypracowane ZNACZĄCE RABATY! Tym samym przed ewentualnym zamówieniem wybranych materiałów otrzymają Państwo od nas KOSZTORYS Z UWZGLĘDNIENIEM wspomnianych RABATÓW.

Również wszystkim naszym klientom jesteśmy też wstanie wskazać TYLKO SPRAWDZONYCH WYKONAWCÓW, którzy wykonają całe wnętrze oraz znajdujące się w nim elementy takie jak meble, schody itp. detale zgodnie z wypracowanym projektem.

Projektowanie oraz aranżację wnętrz wykonujemy na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego, a najczęściej w Bielsku-Białej, Żywcu, Kętach, Wadowicach, Andrychowie, Cieszynie, Skoczowie, Krakowie, Zakopanem itd.